Близькі подруги, які вісім років працювали разом, виявилися ... рідними сестрами

З'ясувалося, що в сім'ї було дев'ятеро дітей, і від двох дівчаток батькам довелося відмовитися, оскільки вони не могли утримувати таку велику сім'ю.

У США дві подруги, які працювали разом в одному барі на протязі восьми років, виявилися рідними сестрами. Про цю історію повідомляє The Sun, передають Патріоти України.

31-річна Джулія Тінетті і 32-річна Кассандра Медісон познайомилися в 2013 році, коли вони почали працювати в барі в Нью-Хейвені, штат Коннектикут. Спочатку незнайомі люди вказували жінкам на їх схожість. Після цього Джулія звернула увагу на татуювання у Кассандри у вигляді прапора Домінікани. Дівчата виявили збіг - вони обидві народилися там, але були всиновлені. З цього моменту колеги подружилися і навіть жартома стали називати себе сестрами.
Припущення про можливий спорідненість у них були, але інформація в документах не співпадала - в них значилися різні міста народження і різні імена матерів.
В 2021 році Кассандра зустрілася зі своїми біологічними батьками в Домінікані і дізналася від них правду. З'ясувалося, що в сім'ї було дев'ятеро дітей, і від двох дівчаток батькам довелося відмовитися, оскільки вони не могли утримувати таку велику сім'ю.
Тест ДНК підтвердив спорідненість Кассандри і Джулії. "Ми сестри! Та ж мама, той же тато! Просто дві дівчини, яким довелося працювати разом, дізналися, що вони сестри", - написала Кассандра на своїй сторінці в Facebook.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.