"Бог дає безліч можливостей пізнання світу": У ПЦУ розвінчали міф про "печатки антихриста" в біометричному паспорті

Навколо біометричного паспорта точаться суперечки серед представників різних конфесій. людей залякують втратою приватності, "відреченням від Господа", "печаткою антихриста".

Насправді Православна Церква України не засуджує використання вірянами біометричних паспортів, адже вони є лише одним із проявів наукового і технологічного прогресу, йдеться в заяві ПЦУ, передають Патріоти України.

"Жодного релігійного підґрунтя у біометричного паспорта немає", - заявили в Церкві.

Зазначається, що збір біометричної інформації використовується на благо, тому що робить наше життя в суспільстві безпечнішим: вона допомагає швидко встановити особу і допомогти людині, якщо виникне така потреба, або затримати особу, якщо вона порушила закон: "Щирій віруючій людині, якій немає чого приховувати, яка живе законослухняно, боятися нічого".

"Те, що з Писання відоме, як "печать антихриста", може бути прийнятим лише за усвідомленим вибором людини, яка відречеться від Бога. Таємно, через технології, без відома самої особи ніхто не зможе зробити віруючого християнина слугою диявола", - зазначили в ПЦУ.

В церкві додали, що паспорти, ідентифікаційні коди і персональні дані стосуються матеріального світу, "справжня віра в Господа - в душі, на неї ніхто не зможе поставити "печатку", або відокремити людину від любові Божої, якщо вона сама не відступить від неї".

"Бог дає нам безліч можливостей і засобів пізнання світу, і біометричні паспорти - лише один із них. Вони не здатні віддалити чи наблизити нас до Господа, зробити більшим чи меншим християнином, поставити на нас "печать антихриста". Тож, не зважайте на безпідставні забобони чи обмеження і не бійтеся користуватися благами прогресу", - резюмували в Церкві.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...

Світла середа 2025: Традиції і заборони третього дня після Великодня

середа, 23 квітень 2025, 7:40

Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...