"Болить горло? Тест все одно здамо": У зіркової української співачки захворіла дочка

Співачка з іронією розмірковує про те, чи варто відкрити свою лабораторію для тестів.

У співачки Олі Полякової захворіла старша дочка Марія. Полякова в Stories в Instagram розповіла, що їде в салон краси привести себе в порядок, а Марію везе в клініку здати тест на коронавірус, передають Патріоти України.

На відео дівчина каже, що у неї просто болить горло. На що сувора мама заявляє: «Болить горло? Тест все одно здамо».

Співачка також скаржиться на карантин і з іронією розмірковує про те, чи варто відкрити свою лабораторію для тестів. Старша дочка відповідає зірковій мамі, що ідея з лабораторією буде дуже витратною. На що отримує відповідь від Полякової: «Маша, ти занадто розумна».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...