"Брудні танці": Звільненому через скандал чиновнику знайшли нову посаду

Відео зі святкування 8-го березня у Херсонській ОДА буквально підірвало інтернет. Чиновники вирішили привітати прекрасну стать запросивши на виступ гурт "Степ". Співи якого супроводжувалися відвертими танцями.

Керівником апарату Харківської обладміністрації призначили Володимир Клюцевський, який займав аналогічну посаду в Херсонській ОДА, але був звільнений після скандалу з привітанням жінок у березні. Про це йдеться у розпорядженні голови Харківської обладміністрації Олексія Кучера від 3 червня, оприлюднене на офіційному сайті ОДА, передають Патріоти України.

У документі зазначається, що рішення прийнято за результатами добору на вакантну посаду.

Вказано, що з Клюцевським укладається контракт на період дії карантину, встановленого урядом з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Відео зі святкування 8-го березня у Херсонській ОДА буквально підірвало інтернет. Чиновники вирішили привітати прекрасну стать запросивши на виступ гурт "Степ". Співи якого супроводжувалися відвертими танцями. Після скандалу у Херсонській ОДА проходило службове розслідування. 10 березня з’явилася інформація, що голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв звільнив керівника апарату Володимира Клюцевського, заступницю голови Світлану Чепігу та начальника управління культури області Михайла Лінецького через вищевказаний скандал. За даними місцевих ЗМІ 46-річний Клюцевський родом з Херсонської області, він магістр державного управління. З 2014 року займав посаду керівника апарату Херсонської ОДА. У 2018 році отримав орден "За заслуги" ІІІ ступеня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Китаї чоловік, що "помер" у лікарні, повернувся додому

вівторок, 7 липень 2020, 0:30

Тіло не опізнали через коронавірус... У Китаї чоловік на прізвище Цзяо, який нібито помер від туберкульозу, повернувся додому через два місяці після того, як родичі влаштували похоронну церемонію, а тіло кремували. З'ясувалося, що в лікарні переплутали...

Науковці показали фото унікальної, "швидкої" галактики

вівторок, 7 липень 2020, 0:25

Галактика рухається зі швидкістю 1564 км в секунду. Земля обертається навколо Сонця зі швидкістю близько 30 км на секунду. Телескоп Хаббл сфотографував галактику, яка рухається надзвичайно швидко. На офіційному сайті обсерваторії розмістили фото спірал...