​Британські супермаркети відмовляються продавати кокоси, які вирощують поневолені людьми мавпи

Можливо, незабаром результати праці рабів-макак стануть нелегальні по всій Британії.​

Британські супермаркети Waitrose відмовилися продавати кокоси, які вирощують поневолені людьми мавпи, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як з'ясувала організація PETA, багато плантації в Таїланді використовують працю макак-невільників. Тварини живуть в жахливих умовах: сидять на ланцюгах, погано їдять, а ще їм виривають зуби, щоб «працівники» не кусали господарів.Виявилося, що раби-макаки набагато ефективніше людей. За той час, поки людина, яка отримує зарплату, збирає 80 кокосів, мавпа, яка отримує гнилий банан, встигає набрати 1600. Але, як розумієте, фотографію «працівник місяця» на стенді і підвищення по службі вона не отримує.

До Waitrose вже підключаються інші мережі супермаркетів. Так що, можливо, незабаром результати праці рабів-макак стануть нелегальні по всій Британії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зірки говорять: Названо найбільш безталанні знаки Зодіаку

вівторок, 2 березень 2021, 11:00

Фортуна – дама примхлива. Сьогодні посміхається, а завтра – ні. Але до деяких людей вона постійно повернута спиною. Якщо досить щасливі знаки зодіаку раптово отримують лист від юриста свого покійного троюрідного дядька з Африки, то цілком серйозно можу...

З архіву ПУ. "Зал*па страшна": Дівчина з Алчевська з матюками розповіла про реалії життя в окупації (відео)

вівторок, 2 березень 2021, 10:00

Вся правда про "щасливе" життя в "молодій республіці"... Мешканка окупованого міста Алчевськ Луганської області у листопаді 2019 року виклала відео, на якому розповіла про життя по той бік лінії розмежування. Відповідний відеоролик з підписом "вся прав...