​Британські супермаркети відмовляються продавати кокоси, які вирощують поневолені людьми мавпи

Можливо, незабаром результати праці рабів-макак стануть нелегальні по всій Британії.​

Британські супермаркети Waitrose відмовилися продавати кокоси, які вирощують поневолені людьми мавпи, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як з'ясувала організація PETA, багато плантації в Таїланді використовують працю макак-невільників. Тварини живуть в жахливих умовах: сидять на ланцюгах, погано їдять, а ще їм виривають зуби, щоб «працівники» не кусали господарів.Виявилося, що раби-макаки набагато ефективніше людей. За той час, поки людина, яка отримує зарплату, збирає 80 кокосів, мавпа, яка отримує гнилий банан, встигає набрати 1600. Але, як розумієте, фотографію «працівник місяця» на стенді і підвищення по службі вона не отримує.

До Waitrose вже підключаються інші мережі супермаркетів. Так що, можливо, незабаром результати праці рабів-макак стануть нелегальні по всій Британії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...