Британські військові заявили, що пандемія коронавірусу може призвести до нової світової війни

Економічна криза через пандемію вже спровокувала регіональні конфлікти, які нагадують ті, які призвели до двох попередніх світових війн.

Нік Картер

Викликана пандемією COVID-19 коронакриза може призвести до нової світової війни. Це станеться, якщо більш дрібні конфлікти вийдуть з-під контролю. Про це заявив начальник штабу оборони Великобританії Нік Картер, передають Патріоти України з посиланням на Sky News.

За його словами, економічна криза через пандемію вже спровокувала регіональні конфлікти. Вони дуже точно відображають ті, які призвели до двох попередніх світових війн. "Я думаю, що реальний ризик з урахуванням досить багатьох регіональних конфліктів, які відбуваються в даний момент, полягає в тому, що ескалація посилиться. Я думаю, що це те, від чого ми повинні остерігатися", - попередив Картер.

Не уточнюючи, які саме регіональні конфлікти його найбільше турбують, він сказав, що якщо їх не зупинити, вони можуть легко "призвести до ескалації". "Це означає, що, можливо, буде задіяно більше людей, буде задіяно більше зброї, і перш, ніж ви зможете його стримати, це призведе сторони до повномасштабної війни", - підкреслив офіцер.

Крім того, Картер зазначив, що до 2030 року в британській армії можуть залишится 90 000 солдатів і 30 000 роботів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...