"Британці отримали вірус страху, вони бачили паніку, і вони самі створювали паніку"

Напевно Великобританія відчула наслідки глобальних процесів, які набирають обертів в останні роки.

Фото: UaInfo

Власне кажучи, їх можна називати як завгодно: терор, насильство або якось ще, але всі вони спрямовані на досягнення однієї мети - хаосу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Аnti-colorados.

Кому і навіщо потрібен хаос, обчислити досить просто, адже і сам хаос є тільки проміжною метою або основним інструментом для досягнення основної мети.

Якщо подивитися викладки за станом економіки, рівнем технологій і наявності сучасних озброєнь, країни старих демократій виглядають неприступно. Вони можуть легко наростити будь-який вид озброєнь або створити щось нове, якщо в тому буде потреба. Рівень розвитку країн дозволяє це зробити природним чином, не заганяючи своє населення в рабство і не влаштовуючи масових страт. Просто сам внутрішній механізм здатний адаптуватися до нових умов і ефективно вирішувати складні завдання. Але для цього потрібно озвучити самі проблеми і виставити їх рівень пріоритету. Як тільки це відбувається, ефективні рішення знаходяться швидко і до місця.

Якщо є бажання впливати на таку країну або систему, для її руйнування, то слід створити умови, коли система стане руйнувати себе зсередини. В принципі, це - не легке завдання, бо будь-яке демократичне суспільство має цілий комплекс запобіжників, які підтримують систему в певних рамках і його розвиток йде передбачуваним шляхом.

Зміна курсу повинно бути затребувана населенням, а ще краще - згенеровані ним. Але змусити великі маси населення думати в одному, зовсім незвичному напрямку, досить складно. Тому перешкоджають досвід і традиції, а крім того - багатопартійна система і ЗМІ, які дають погляд на події з різних сторін. Зрештою, всі ці внутрішні механізми запускають процес критичного мислення у конкретного громадянина і виходить, що треба достукатися саме до нього і найкоротшим шляхом, обходячи політичні сили і засоби масової інформації.

Виявляється, що зробити це не дуже складно. Особливо це стосується країн з тієї самої, старою системою демократії. Громадяни цих країн давно заспокоїлися після закінчення Другої Світової війни і все, що було після цього, відбувалося десь далеко і прямо нікого не стосувалося. На карту більше не ставилося питання виживання нації, а тому, механізми внутрішньої мобілізації заіржавіли і майже прийшли в непридатність.

Проте, для запуску цього механізму не завжди потрібна велика катастрофа або велика війна. У свідомість людей досить поселити постійний і безпредметний страх, щоб я почала змінюватися.

Теракти у Франції, Німеччині чи тепер в Манчестері - з того ж розряду. Це не той тероризм, який відомий з другої половини минулого століття. Тоді теракти були спрямовані, в основному, на військових, які брали участь у збройних конфліктах на чужій території. Якщо ж акція була проти цивільних осіб, то вона супроводжувалася цілком зрозумілими вимогами, наприклад: виведення військ звідкись, звільнення соратників по руху, в кінці кінців - викуп.

Просто рознести на шматки натовп або підірвати літак, не отримуючи від цього видимого профіту - нерозумно і не логічно. Ось в Ніцці або Німеччині, вантажівка врізалася в натовп і задавив людей, щоб що стало? Цим терорист хотів зменшити кількість французів або німців? Яка кінцева мета? Причому, виконавець акції взагалі не зможе видати причинно-наслідковий зв'язок свого вчинку. Він буде оперувати безглуздими догмами і не більше. Куди цікавіше було б послухати тих, хто його готував до акції. Причому, цікаво дізнатися не навіщо це було організовано, а хто замовив цей захід. Там, на четвертій-п'ятій ланці ланцюжка і буде відповідь.

Кінцева мета теракту, кардинально відрізняється від того, що було раніше. Потрібно створити обстановку хаосу і страху. На вчорашньому концерті в Манчестері, кілька тисяч людей відчули на собі, що таке тваринний страх і коли вони ломилися на вихід, вони бачили, що сите і спокійне життя може закінчитися ось так просто, в одну секунду. Причому, загинути можна й від вражаючих елементів бомби, і від того, що тебе затопче натовп інтелігентних і культурних співвітчизників, миттєво перетворившись в стадо. Всі ці люди отримали вірус страху, вони бачили паніку, і вони самі створювали паніку.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...