Бубонна чума вже в США

Інфіковану тварину виявили в суботу.

У США, в штаті Колорадо виявили білку, інфіковану бубонної чумою. Про це повідомляє телеканал ABC, передають Патріоти України.

За словами представника департаменту охорони здоров'я округу Джефферсон, на території міста Моррісон знайдені 15 мертвих білок. Результати тестування показали, що одна з них померла від бубонної чуми. Швидше за все, інші теж померли з цієї ж причини.

"Чума - це інфекційне захворювання, що викликається бактерією Yersinia pestis, і, в разі якщо не буде вжито належних заходів обережності, нею можуть заразитися люди і тварини", - сказано в заяві влади округу Джефферсон.

Як відомо, людина може бути інфікована бубонної чумою після укусу бліх, які є переносниками інфекції. Також заразитися можливо при контакті з кров'ю або тканинами інфікованих тварин.
Департамент охорони здоров'я округу попереджає, що кішки особливо сприйнятливі до захворювання і можуть померти, якщо їм вчасно не буде надано лікування. Собаки не настільки схильні до ризиків заразитися, але тим не менше вони можуть виступати в якості переносників захворювання.

Влада округу рекомендували жителям своєчасно звертатися до лікарів при наявності симптомів чуми, серед яких виділяють: раптове підвищення температури, озноб, головний біль, нудота, сильна біль і набряк лімфатичних вузлів, що виникають протягом двох-семи днів після зараження.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...