Будапешт "нервно курит": У "столиці" угорців Закарпаття отаборяться десантники ЗСУ

До розгортання 80 полку у бригаду, частина базувалась у Львові та була третім лінійним батальйоном.

У Береговому, що на Закарпатті, розміститься військова частина ДШВ, передають Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал.

Напередодні у системі публічних закупівель Prozzoro було оголошено тендер на Проектно-вишукувальні роботи (інженерно-геологічні вишукування) по об’єкту: «Будівництво пункту постійної дислокації для розміщення військової частини А2582» у місті Берегове, Закарпатської області.

Роботи з проєктування буде проводити Державне підприємство Міністерства оборони України «Центральний проєктний інститут».

Як відомо з 2013 року військова частина А2582 (на початку створення 87-й окремий аеромобільний батальйон 80-ї бригади ДШВ, зараз – 3 БТГ 80 бригади ДШВ) базується у місті Чернівці.

До розгортання 80 полку у бригаду, частина базувалась у Львові та була третім лінійним батальйоном. Після розформування 300 механізованого полку у Чернівцях його пункт базування був обраний для створеного 87-го окремого аеромобільного батальйону.

Прибирання території колишнього ЛТП в Береговому

У лютому цього року військовослужбовці 48-ї інженерної бригади приводили у належний стан територію колишнього ЛТП (лікувально-трудового профілакторію) у Береговому, котрий було передано на баланс Міністерства оборони України.

Спочатку озвучувалась інформація про розміщення у Береговому одного з батальйонів 128-ї гірсько-штурмової бригади, котра базується на Закарпатті.

Ці наміри розкритикував міністр закордонних справ Угорщини Сійярто, тому варто очікувати заяв щодо щодо розміщення у Береговому частини ДШВ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...