Буде ще гірше: У мережу потрапили моторошні відео гастрономічних уподобань китайців

У Китаї хочуть впровадити закони проти торгівлі і споживання екзотичних видів тварин через спалах коронавірусу 2019 nCoV.

Як пише Daily Mail, попит на диких тварин в Азії, особливо в Китаї, прискорює вимирання багатьох видів, а також створює постійну загрозу для здоров'я, яку влада не змогла повністю усунути, передають Патріоти України.

Що стосується смертельного вірусу, то дослідники ще не оголосили його остаточний джерело, однак у нього є генетичні маркери, виявлені у кількох видів тварин.

Повідомляється, що якщо споживання нерегульованої дикої природи буде тривати, то громадськість буде знову мати справу з підвищеним ризиком появи нових вірусів, потенційно більш смертоносних.

При цьому ще 21 січня в Китаї заборонили всі поставки диких тварин з Ухані. Влада також закликала громадськість задуматися про ризики, пов'язані з вживанням таких видів.

Увага, відео 16+

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Тут ненавидять Україну та все, що із нею пов'язане", - Маркевич про район іспанської столиці Райо Вальєкано

середа, 16 червень 2021, 2:00

Фанати футбольного клубу "Райо Вальєкано" постійно ображають українського форварда Романа Зозулю, через його допомогу українській армії. За словами Маркевича, тут ненавидять Україну та все, що із нею пов'язане. Тому українському форварду Роману Зозулі ...

З архіву ПУ. У США проаналізували військову міць армії Путіна: Що загрожує Україні

середа, 16 червень 2021, 0:10

Росія у випадку поновлення військового вторгнення в Україну не зможе навіть наблизитися до берегів Дніпра, переконані експерти. Фахівці зі США оцінили потенціал російської армії та сценарії нападу на Україну. Згідно з їхніми прогнозами, війська Путіна ...