Буде ще гірше: У мережу потрапили моторошні відео гастрономічних уподобань китайців

У Китаї хочуть впровадити закони проти торгівлі і споживання екзотичних видів тварин через спалах коронавірусу 2019 nCoV.

Як пише Daily Mail, попит на диких тварин в Азії, особливо в Китаї, прискорює вимирання багатьох видів, а також створює постійну загрозу для здоров'я, яку влада не змогла повністю усунути, передають Патріоти України.

Що стосується смертельного вірусу, то дослідники ще не оголосили його остаточний джерело, однак у нього є генетичні маркери, виявлені у кількох видів тварин.

Повідомляється, що якщо споживання нерегульованої дикої природи буде тривати, то громадськість буде знову мати справу з підвищеним ризиком появи нових вірусів, потенційно більш смертоносних.

При цьому ще 21 січня в Китаї заборонили всі поставки диких тварин з Ухані. Влада також закликала громадськість задуматися про ризики, пов'язані з вживанням таких видів.

Увага, відео 16+

Інші публікації автора

Хіти тижня. Дієта не допоможе: Причину ожиріння виявили в генах

четвер, 14 жовтень 2021, 23:55

Люди можуть відчувати ускладнення при схудненні, незважаючи на здоровий спосіб життя. Вчені встановили, що ген, який відповідає за контроль запалення в організмі, в той же час підвищує ризик ожиріння. Однак, як показали експерименти співробітників Унів...

З архіву ПУ. Іноді природа жартує: У мережі показали, як зараз виглядають сестри-близнючки, які народилися з різним кольором шкіри (фото)

четвер, 14 жовтень 2021, 2:00

Ймовірність народження таких близнюків двох рас дорівнює 1 до 500. Усі звикли, що якщо близнюки, то вони обов'язково мають бути як дві краплі води, схожі між собою. Буває, що навіть коли вони народжуються з різною зовнішністю, то все одно мають подібні...