Буде ще гірше: У мережу потрапили моторошні відео гастрономічних уподобань китайців

У Китаї хочуть впровадити закони проти торгівлі і споживання екзотичних видів тварин через спалах коронавірусу 2019 nCoV.

Як пише Daily Mail, попит на диких тварин в Азії, особливо в Китаї, прискорює вимирання багатьох видів, а також створює постійну загрозу для здоров'я, яку влада не змогла повністю усунути, передають Патріоти України.

Що стосується смертельного вірусу, то дослідники ще не оголосили його остаточний джерело, однак у нього є генетичні маркери, виявлені у кількох видів тварин.

Повідомляється, що якщо споживання нерегульованої дикої природи буде тривати, то громадськість буде знову мати справу з підвищеним ризиком появи нових вірусів, потенційно більш смертоносних.

При цьому ще 21 січня в Китаї заборонили всі поставки диких тварин з Ухані. Влада також закликала громадськість задуматися про ризики, пов'язані з вживанням таких видів.

Увага, відео 16+

Інші публікації автора

Стіна по-прибалтійськи: Естонія збудує «розумний кордон» з Росією

субота, 16 січень 2021, 23:15

Східний кордон в країні вважають «великою проблемою». «Велике питання – це східний кордон, і ми продовжимо будівництво, – сказала вона на прес-конференції за підсумками чергового раунду переговорів про створення коаліції. – За нагоди ми хочемо залучити...

"Жінки, старі і хворі, які не брали жодної участі в збройних діях проти "республік": Гармаш розповів, чому терористи вирішили передати полонених в односторонньому порядку

субота, 16 січень 2021, 22:46

Останній великий обмін полоненими між Україною і Росією відбувся в грудні 2019 року. Терористи "Л/ДНР" позбуваються непотрібних їм людей через брак грошей на їх утримання. Про це сказав представник української делегації в Тристоронній контактній групі ...