"Будемо вакцинуватися російською. Американській не віримо! Гидоту нам якусь уколять": На "тарифний" мітинг в Ізюмі позлітались неприкаяні комуняки (відео)

Організатор заходу перебуває в базі "Миротворець" як пособник терористів і російських окупантів.

Ізюмський депутат, екскомуніст Анатолій Фомічевський використав міський тарифний мітинг для пропаганди російської вакцини, передають Патріоти України з посиланням на Ізюм TV.

На відеозаписі з місця проведення акції протесту, група літніх жінок заявляє про намір вакцинуватися виключно вакциною російського виробництва.

"Ми будемо вакцинуватися, якщо російська вакцина буде... випробуємо на собі, а потім діткам... Ми американській вакцині не віримо! Гидоту нам якусь уколять", - кажуть жінки.

Фомічевський сказав, що і сам готовий вакцинуватися російською вакциною і має намір вимагати її закупівлі від усіх державних органів.

Фомічевський перебуває в базі "Миротворця" як пособник терористів і російських окупантів.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Язик Х*йла до пекла доведе: Араби проклинають Путіна - "свиню та собаку"

неділя, 20 червень 2021, 17:00

Арабські соцмережі не залишилися в стороні від «прямої лінії» російського президента. Одкровення Путіна багатьох неприємно здивували. Добірку таких висловлювань приводить дайджест-портал ИноСМИ 8 червня 2020 року, передають Патріоти України. Але спочат...

З архіву ПУ. "Не ожив...": Мешканці окупованого півострова розчаровані Кримським мостом, - блогер

неділя, 20 червень 2021, 12:00

Продукти не стали дешевше, туристів немає... Жителі анексованого Криму позитивно ставилися до будівництва Кримського моста, так як вважали, що він поліпшить економічну і соціальну ситуацію на півострові, але їх чекало розчарування. «Положительно люди р...