Будьте обережні! - Недосипання і стрес вбивають

Недосипання і стрес на роботі в середньому у три рази підвищують ризик смерті від серцево-судинних причин у працівників із гіпертонією.

Такими є результати дослідження, проведеного фахівцями Мюнхенського технічного університету, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Учасниками експерименту стали люди з гіпертонією у віці від 25 до 65 років. За ними спостерігали протягом 18 років.

Як з'ясувалося, що працюють на нервовій роботі вмирали через серцево-судинні захворювання в 1,6 рази частіше. Якщо у випробовуваних був недолік сну, ризик передчасної смерті зростав втричі.

Раніше вчені Кельнського університету (Німеччина) прийшли до висновку, що людина, що страждає від нестачі сну, більш схильна до вживання шкідливої їжі і зайвої ваги.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...