У вівторок, 9 липня, в Facebook з'явилося повідомлення від імені ПриватБанку про те, що для отримання виграшу на карту, потрібно пройти опитування. Проте в ПриватБанку повідомили, що не мають ніякого відношення до цього оголошення і ніяких опитувань з грошовим виграшем не проводять, передають Патріоти України з посиланням на UBR.ua.
"Це вже відома схема шахрайства і ми постійно боремося з нею. Звертаємося до правоохоронців і ті блокують шахрайські ресурси. Однак вони знову і знову з'являються. Зараз зробити клон сторінки на іншу адресу – не проблема. На щастя, останнім часом ми майже не маємо скарг від клієнтів на такого роду ресурси. Це свідчить про те, що наша роз'яснювальна робота приносить результати", - повідомили в прес-службі банку.
Схема нинішнього шахрайства досить проста. Людина повинна пройти опитування, в якому вибирає бренди взуття, одягу і парфумерії. Після цього система нібито робить розрахунок винагороди. Далі фейковий сайт пропонує внести "закріплюючий платіж" в розмірі 121 гривні і перенаправляє на сторінку оплати. Зовні вона не відрізняється від звичайних сторінок платіжних систем за єдиною відмінністю – достовірність сторінки не підтверджується сертифікатами безпеки, а з'єднання не захищено протоколом HTTPS.
На сторінці оплати клієнт вводити свої дані держателя картки і тим самим дає шахраям доступ до своїх коштів.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...