Будьте обережні! Цей продукт дуже небезпечний для літніх людей

Фахівці стверджують, що це пов'язано з особливостями організму засвоювати деякі продукти в літньому віці.

Вчені з США провели дослідження і з'ясували, що м'ясо є особливо небезпечним для людей старшого віку, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Особливо це стосується свинини, оскільки при перетравленні шлунком свинини або яловичини в кишківнику людей похилого віку активізуються бактерії, які виділяють особливу речовину. Ця речовина може дуже сильно пошкодити стінки артерій. При цьому значно підвищується ризик судинних патологій, в тому числі та артеріосклерозу.

Одною з таких речовин є триметиламін. У печінці людини він перетворюється в оксид три метиламіну (ТМАО). Таке з'єднання стимулює розвиток порушень, які пов'язані з ризиком передчасної смерті.

"Рівень ТМАО в крові є чинником розвитку атеросклерозу, серцевого нападу, інсульту та інших серцево-судинних захворювань. Чим він вище, тим більше шансів постраждати", - попереджають медики.

Крім того, дослідження показало, що виділення цієї речовини пов'язано з віковим зниженням інтелектуальних здібностей, розвитком дегенеративних станів і розумової відсталості.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.