Будьте обережні! - У Telegram з'явився новий вид шахрайства на уважність

Користуючись ідентичною схожістю з особистою папкою зловмисники ловлять ваші особисті фото, повідомлення і документи, які ви відправляєте туди для швидкого доступу.

У Telegram з'явився новий вид шахрайства. Зловмисники пишуть користувачам з фейкового адресата під назвою Saved messages ("Вибране") повідомлення і відразу ж видаляють його, щоб контакт закріпився у верхній частині списку Telegram-каналів. Про це повідомляє Telegram-канал ТУСОВКА в середу, 5 серпня, передають Патріоти України.
Користуючись ідентичною схожістю з особистою папкою "Вибране" або в англійській версії Saved messages, зловмисники ловлять ваші особисті фото, повідомлення і документи, які ви відправляєте туди для швидкого доступу.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...