За словами лікаря, існує два типи сонячних променів, що призводять до пошкодження шкіри. Найбільш небезпечними вважаються UVA-промені. Саме вони сприяють виникненню злоякісних утворень.
Виявляється, навіть п'ять сонячних опіків в дитинстві збільшують ризик розвитку меланоми на 80%. Це досить лякає цифра, а тому стежити за дитиною варто починати з самого раннього віку.
Комаровський також перерахував ознаки небезпечних родимок на тілі. "Родимка повинна бути круглої або овальної форми. Симетричною. Якщо вона несиметрична, то показуйте лікарю", - зазначив лікар.
Крім того, її краї повинні бути рівними. Лікар закликав особливо уважно поставитися до невусів неоднорідного кольору, а також до тих, діаметр яких перевищує шість міліметрів. "Останній пункт - динаміка. Наскільки швидко змінюються розміри. Родимка, яка швидко зростає, потребує огляду лікаря", - підсумував експерт.
Дослідження показали, що меланома частіше зустрічається й гірше протікає у блондинів і рудоволосих та рідко зустрічається у чорношкірого населення, вражаючи у них зазвичай лише шкіру пальців рук і ніг або долоней і підошов.
Попередньо, таким чином чоловік хотів задовольнити свої сексуальні потреби. У Кам'янському Дніпропетровської області у чоловіка в прямій кишці лопнула банка, передають Патріоти України з посиланням на місцеве видання 5692 com.ua. У четвер, 18 лютого, в...
З 23 лютого в регіоні вже вводили низку обмежень. З 27 лютого на Буковині посилюють карантинні обмеження через погіршення ситуації з COVID-19. Таке рішення ухвалили у п’ятницю, 26 лютого, під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС, повідомляється на ...