Будьте уважні: Про масові факти реєстрації кандидатів-клонів однієї з партій повідомляють у КВУ

У КВУ вказують, що подібні спекуляції здатні ввести виборців в оману.

Комітет виборців України повідомляє, що кандидати в народні депутати на позачергових парламентських виборах, які балотуються як самовисуванці, масово використовують при реєстрації "бренд" партії "Слуга народу", створюючи фонди, громадські організації тощо під назвою "Слуга народу" або схожими на неї. Про це КВУ інформує у своєму Facebook, передають Патріоти України.

Вказано, що такі особи балотуються як самовисуванці, але при цьому в основних відомостях про себе зазначають, що вони є представниками громадських організацій, благодійних фондів, приватних підприємств із назвою "Слуга народу".

Згідно з даними комітету, в ОВО №37 (Кривий Ріг) зареєстровано відразу 5 кандидатів-самовисуванців, які використовують бренд "Слуги народу". Усі п’ятеро - безпартійні.

Повідомляється, що в ОВО №146 (Полтавська область) зареєстровано трьох кандидатів-самовисуванців, які використовують бренд "Слуги народу", усі також безпартійні.

Аналогічна ситуація в ОВО №94 (Київська область), де три різні особи вказують, що пов’язані із брендом "Слуги народу" і є при цьому безпартійними.

У КВУ вказують, що подібні спекуляції здатні ввести виборців в оману, оскільки громадяни можуть не розрізняти кандидатів, висунутих партією "Слуга народу", та кандидатів-самовисуванців, які вказують в автобіографіях, що вони є представниками громадських організацій, благодійних фондів, приватних підприємств із такою ж назвою.

Крім того, у комітеті попередили, що це також може призвести до частих помилок громадян під час заповнення виборчих бюлетенів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Росію чекає криза і масштабний конфлікт: У мережу викладено пророцтво Вольфа Мессінга на 2021 рік

понеділок, 13 липень 2020, 10:25

Ім'я Вольфа Мессінга відоме всім, проте феномен його унікальних здібностей так і залишився нерозгаданим.

"Натягнути сову на глобус, або Що не так з пропозицією Хомчака про чисельність нашої армії", - Жирохов

понеділок, 13 липень 2020, 10:11

В командування ЗСУ повернулися кадри радянського гарту, нездатні на якісь реальні кроки з реформування в рамках не тільки руху в НАТО, а й просто здорового глузду. Про це у своєму блозі пише військовий експерт Михайло Жирохов, передають Патріоти Україн...