Будьте здорові! Дієтологи склали ТОП-5 продуктів, які позбавляють енергії

Все добре, що в міру...

Експерти назвали продукти, регулярні вживання яких викликають відчуття втоми і виснаження, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Далі - мовою перекладу:

Алкоголь. Медики отметили, что умеренное употребление алкоголя не несет значительного вреда, однако во всем главное мера, ведь если переборщить - ощущение истощения гарантировано.

Сахар. Слишком много сахара в рационе может повысить уровень глюкозы в крови и спровоцировать короткий прилив энергии. Но за этим следует ее резкий спад, из-за которого мы стремительно теряем силы.

Фастфуд. "Пустые калории" содержат мало питательных веществ и много жиров. При частом употреблении фастфуд может вытеснить из нашего рациона энергетически питательные вещества и привести к усталости.

Кофеин. Как и сахар он может повысить нашу энергию, но в краткосрочной перспективе. А вот при избытке кофе запасы энергии, напротив, очень быстро истощаются.

Рафинированные углеводы. Содержат меньше клетчатки и могут вызвать всплеск уровня сахара в крови. Поэтому нужно избегать излишнего употребления белого хлеба, белого риса и макарон из переработанных зерен.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Коронавірус в Україні: На Буковині жінки носять хворих з COVID-19 на простирадлах (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 18:34

З'явилося відео з жахливими умовами лікарні у Чернівцях, де лікують пацієнтів з коронавірусом. Біля будівлі ремонт, тому пацієнта несуть на руках до каталки, яка стоїть в трьох метрах від дверей. Четверо жінок - працівниці лікарні, а п'ята - його дружи...

"Росія хотіла відправити 10 тисяч солдатів в Каталонію на допомогу сепаратистам", - іспанський суддя

четвер, 29 жовтень 2020, 18:23

Референдум про незалежність Каталонії відбувся 1 жовтня 2017 року. Росія пропонувала фінансову і матеріальну допомогу рухові за незалежність Каталонії в 2017 році, заявив суддя, який веде справу про фінансування референдуму про відділення від Іспанії. ...