Будьте здорові! Дієтологиня зруйнувала міфи про заборонені продукти на сніданок

Сніданок обирайте будь-який, головне, щоб він був ситим для вас.

Існує чимало хибних тверджень про здорові сніданки. Дієтологиня Альбіна Коміссарова спростувала деякі з них, передають Патріоти України.

Міф 1. Солодощі. Це велике навантаження на підшлункову залозу, може привести до діабету.

За словами Коміссарової, цукровий діабет не виникає від поїдання солодкого, в основі лежать інші механізми. Можна взагалі не їсти солодкого і заробити цукровий діабет через ожиріння і виникнення інсулінорезистентності.

"Солодке вранці не дасть довгого насичення і нам знову захочеться їсти. Комбінуйте складні вуглеводи з простими, якщо ну ніяк не можете без солодкого вранці. Наприклад, це може бути каша з джемом. Або цукерка після бутерброда", – додала дієтологиня.

Міф 2. Помідори. Ці овочі багаті дубильною кислотою, яка підвищує кислотність шлункового соку і може привести до виразки.

Концентрація шлункового соку відмінно регулюється нашим організмом в залежності від їжі, яку ви їсте і вже точно ніякі продукти не в стані викликати виразку або гастрит, каже лікарка.

"У деяких людей томати і апельсини можуть викликати печію, в такому випадку їх краще виключати взагалі з раціону. Але це індивідуальна реакція, а не рекомендація для всіх", – радить фахівець.

Міф 3. Кава. Цей напій подразнює шлунок і збільшує навантаження на печінку.

Як зазначає Альбіна Коміссарова, якщо у вас від кави немає неприємних відчуттів, то можете її пити натще серце. Ніякого навантаження нема, навпаки, кофеїн профілактує рак печінки, якщо каву пити у розумних межах (не більше як 400 міліграмів у добу).

Міф 4. Кисломолочні продукти. Зранку висока концентрація шлункового соку і пробіотики не засвоюються.

Вживати пробіотики можна у будь-який час, на їхнє засвоєння ми повпливати ніяк не можемо,
– зауважила дієтологиня.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.