Будьте здорові! Медики розповіли про причини зимового болю у суглобах і спосіб швидкої допомоги

Одна з причин болю в суглобах – це брак вітаміну D.

Взимку дуже багато людей починають відчувати болі в суглобах і найсильніше страждають літні люди. Часто такий біль пов'язаний з артритом, але існують і інші причини болю в суглобах і м'язах. Як пояснюють фахівці, такий біль може негативно позначитися на житті та заважати активності, передають Патріоти України з посиланням на NDTV.

Доктор Санджай Агарвал пояснив, що одна з причин болю в суглобах – це брак вітаміну D. "Протягом зими, коли температура повітря низька, можуть виникати м'язові спазми. Суглоби також стикаються, тому суглоб, який вже був вражений, починає хворіти. Іншою причиною є недостатній рівень вітаміну D. Взимку, як правило, ваше тіло не отримує достатньо сонячного світла. Це призводить до зменшення вироблення вітаміну D, і як результат, ви можете відчувати біль у м'язах та суглобах", - назвав причини спеціаліст.

Також медики стверджують, що екстремальні температури повітря можуть сильно впливати на суглоби, оскільки порушується кровообіг в тканинах, що оточують суглоб. "Взимку спостерігається падіння температури та барометричного тиску, це впливає на суглоби. Це призводить до набряку хряща та оболонки суглоба, підвищеної чутливості рецепторів болю в суглобах, стягнутості зв'язок і м'язів, зниження рухливості суглобів тощо. Все це викликає збільшення ризику болю в суглобах, а також скутості та обмеження рухливості, особливо після тривалого відпочинку, як вранці після сну", - додав доктор Ашіш Джайн.

Фахівці відзначають, що розширити судини та полегшити біль можна за допомогою тепла. Для цього можна випити гарячий напій або прийняти теплий душ. Також допоможуть грілка або фізичні вправи. Медики радять одягатися по погоді, збалансовано харчуватися, підтримувати необхідний рівень вологи в організмі та регулярно виконувати фізичні вправи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...