Принципів кетодієти складно дотримуватися, оскільки людині доводиться відмовлятися від смачних і корисних вуглеводів, яких потребує організм: фруктів, цільнозернових круп і низки овочів.
За словами лікаря-ендокринолога Валерії Васильєвої, у кетогенної дієти чимало побічних ефектів. "Зазвичай ми отримуємо необхідну для життя енергію з вуглеводів. Якщо їх обмежувати, то організм починає брати енергію із запасів жирової тканини. При розпаді такого жиру утворюються кетони (ацетон). Надлишок кетонів призводить до появи запаху ацетону з рота, а в цілому в організмі відбувається отруєння. Людина, як правило, постійно хоче спати, оскільки використовується незвичний шлях отримання енергії, з'являється ломота в м'язах. Страждає розумова діяльність, тому що мозку потрібна енергія в першу чергу з вуглеводів, а не з жирів. Змінюється емоційний настрій, люди нерідко стають більш підозрілими й агресивними", - розповіла вона.
Крім того, дослідники назвали кетодієту небезпечною для серця і судин. Вона також може сприяти ризику розвитку цукрового діабету.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...