Будьте здорові! П'ять ознак того, що організму не вистачає білка

Щоб не допустити цього, потрібно звертати увагу на сигнали свого тіла.

Білок - одна з найважливіших речовин для організму, адже він бере участь в «будівництві» самих різних клітин. Його нестача призводить до серйозних проблем зі здоров'ям, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Далі - мовою перекладу:

"Первое - постоянный голод. Белки помогают поддерживать уровень сахара в крови, сохраняя чувство сытости. Известно -если сахар в крови «пошел в разнос», то есть хочется даже сразу после еды, хоть это и странно звучит.

Второе - слабость в мышцах и боли в суставах. Если организму не хватает белка, он «переключается» на мышцы. Так, когда человек сидит на жесткой диете и мало двигается, первым делом он теряет мышцы, что чревато печальными последствиями.

Третье - неважное состояние кожи, волос и ногтей. Из-за нехватки белка фолликулы становятся тоньше и не могут удерживать волосы. Это провоцирует их сильное выпадение. Кожа становится тусклой, а ногти - ломкими.

Четвертое- отеки. Дефицит белка приводит к нарушению водно-солевого баланса, из-за чего жидкость скапливается в тканях. Результат — мешки под глазами и опухшее лицо, отеки лодыжек и стоп, чувство тяжести в ногах.

Пятое - общая усталость. Всплески энергии, сопровождаемые упадком сил, возникают из-за скачков инсулина. Если вы чувствуете сильную слабость после любых нагрузок, дело может быть в дефиците белка. Он необходим для восстановления мышц, а без него все тело чувствует усталость."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.