До такого висновку прийшли вчені Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID), що входить до складу Національного інституту охорони здоров'я США, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.
Три чверті вірусних частинок, які потрапляють у повітря, втрачають здатність заражати через як мінімум 66 хвилин. А ось 25% все ж можуть бути небезпечні. До кінця третьої години половина з цих 25% стає нежиттєздатною.
Дослідники провели експеримент, спробувавши імітувати вірус, перенесений від зараженої людини, на повсякденні поверхні в домашніх умовах або в лікарні. За допомогою аерозолю частинки вірусу розпорошили, як при кашлі.
На поверхнях COVID-19 затримався на різний час. На пластиці і нержавіючій сталі вірус виявився життєздатним до трьох днів. На картоні він "помер" через 24 години. Для міді необхідно 4 години, щоб вірус став неактивним.
Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...
Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.