Будьте здорові! Вчені розповіли, який вид спорту може продовжити життя на 10 років

Автори дослідження не можуть пояснити причинно-наслідковий зв'язок з впливом різних видів спорту, але допускають, що взаємодія з іншими людьми в іграх надає унікальний позитивний вплив на стан психічного і фізичного здоров'я.

Вчені в Данії провели дослідження, в ході якого з'ясувалося, який спорт «гальмує» процес старіння, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Так, вчені запитали людей про їхній спосіб життя, а також спортивні переваги. Потім вони порівняли цю інформацію з даними про смертність учасників дослідження.

Разом з тим, досить дивні результати дало дослідження зв'язку між тривалістю життя і окремими видами спорту. Найпоширенішим видом спорту серед данців є їзда на велосипеді, яка додає майже чотири додаткових року життя.
Біг, за даними дослідження, продовжує життя на 3,2 року. Однак навіть ці види фізичної активності не йдуть в порівняння з користю від гри в теніс, яка дарує додаткових 9,7 року життя, в бадмінтон (6,2 року) і в футбол (5 років).
Варто зазначити, що ці показники не залежать від таких факторів, як рівень освіти, соціально-економічний статус і вік людини.
Автори дослідження не можуть пояснити причинно-наслідковий зв'язок з впливом різних видів спорту, але допускають, що взаємодія з іншими людьми в іграх, що вимагають партнера або команди, надає унікальний позитивний вплив на стан психічного і фізичного здоров'я.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Тут ненавидять Україну та все, що із нею пов'язане", - Маркевич про район іспанської столиці Райо Вальєкано

середа, 16 червень 2021, 2:00

Фанати футбольного клубу "Райо Вальєкано" постійно ображають українського форварда Романа Зозулю, через його допомогу українській армії. За словами Маркевича, тут ненавидять Україну та все, що із нею пов'язане. Тому українському форварду Роману Зозулі ...

З архіву ПУ. У США проаналізували військову міць армії Путіна: Що загрожує Україні

середа, 16 червень 2021, 0:10

Росія у випадку поновлення військового вторгнення в Україну не зможе навіть наблизитися до берегів Дніпра, переконані експерти. Фахівці зі США оцінили потенціал російської армії та сценарії нападу на Україну. Згідно з їхніми прогнозами, війська Путіна ...