Будьте здорові! Вчені розповіли, який вид спорту може продовжити життя на 10 років

Автори дослідження не можуть пояснити причинно-наслідковий зв'язок з впливом різних видів спорту, але допускають, що взаємодія з іншими людьми в іграх надає унікальний позитивний вплив на стан психічного і фізичного здоров'я.

Вчені в Данії провели дослідження, в ході якого з'ясувалося, який спорт «гальмує» процес старіння, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Так, вчені запитали людей про їхній спосіб життя, а також спортивні переваги. Потім вони порівняли цю інформацію з даними про смертність учасників дослідження.

Разом з тим, досить дивні результати дало дослідження зв'язку між тривалістю життя і окремими видами спорту. Найпоширенішим видом спорту серед данців є їзда на велосипеді, яка додає майже чотири додаткових року життя.
Біг, за даними дослідження, продовжує життя на 3,2 року. Однак навіть ці види фізичної активності не йдуть в порівняння з користю від гри в теніс, яка дарує додаткових 9,7 року життя, в бадмінтон (6,2 року) і в футбол (5 років).
Варто зазначити, що ці показники не залежать від таких факторів, як рівень освіти, соціально-економічний статус і вік людини.
Автори дослідження не можуть пояснити причинно-наслідковий зв'язок з впливом різних видів спорту, але допускають, що взаємодія з іншими людьми в іграх, що вимагають партнера або команди, надає унікальний позитивний вплив на стан психічного і фізичного здоров'я.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Ну дуже хоче заміж! Популярна українська телеведуча вразила прихильників нескінченними ніжками (фото)

четвер, 16 вересень 2021, 23:55

Ведуча показала шикарні туфельки, з якими доводиться розлучатися. Леся Нікітюк вже щосили сумує за літом, і не тільки з причини розставання з теплою сонячною порою, але й у зв'язку з вимушеною зміною сезонного гардероба. Відома українська ведуча зізнал...

З архіву ПУ. Переверне уявлення про Всесвіт: Астрономи виявили невідомий раніше феномен

четвер, 16 вересень 2021, 11:30

Уявлення людей про Всесвіт може бути помилковим. Вченим вдалося виявити феномен, що зможе перевернути уявлення про темну матерію у Всесвіті. Мова йде про те, що в деяких галактиках концентрація темної матерії вище, ніж вважається. До такого висновку пр...