Будьте здорові! Від яких продуктів краще відмовитися після 40 років

Вживання газованих напоїв в зрілому віці може викликати захворювання серцево-судинної системи, плюс, газована вода сприяє розвитку подагри.

Людям старше сорока років необхідно відмовитися від деяких продуктів харчування, які можуть створювати підвищені ризики для здоров'я. Це, зокрема, порційна розчинна кава з вершками, газовані напої і фруктовий сік, дієтичні батончики, мафіни і кекси, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

У розчинній каві з вершками присутній алюмосилікат натрію - речовина, яку додають в миючі засоби, щоб вони не злежувалися. Це з'єднання може провокувати подразнення дихальних шляхів, шкіри та очей. Плюс, в каві з вершками є гідрогенізована рослинна олія, яка підвищує рівень насичених жирів, потенційно небезпечних для серця.

Вживання газованих напоїв в зрілому віці може викликати захворювання серцево-судинної системи, плюс, газована вода сприяє розвитку подагри. Від дієтичних батончиків слід відмовитися через масу непотрібних речовин, присутніх в таких продуктах - це, наприклад, пальмова олія і синтетичні підсолоджувачі.

Фруктовий сік насичений глюкозою, вживання якої слід контролювати після 40. Глюкоза є однією з основних причин утворення абдомінального жиру, який може бути винуватцем метаболічних розладів. Мафіни і кекси, в яких занадто багато цукру - теж не найкраща їжа, якщо вам більше 40 років. Як і хот-доги, бекон, вершкове масло в непомірних кількостях, макарони і білий хліб.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...