Будуть давати сертифікат на антитіла: Супрун розповіла про імунітет до COVID-19

Після перенесення коронавіруса в організмі виробляються антитіла до хвороби.

Коронавірус виявлено вже у майже 900 тисяч людей у світі. Поки вчені готуються проводити тестування на антитіла до COVID-19 (SARS-CoV-2), Уляна Супрун обнадіяла новим постом в Facebook, розповівши про імунітет до хвороби, передають Патріоти України.

Екс-глава МОЗ провела аналогію з вже відомими коронавірусними інфекціями, які викликали епідемії раніше - SARS (атипова пневмонія або ТОРС, 2002 рік) і MERS (Близькосхідний респіраторний синдром, 2012). Збудники цих хвороб також є штамами коронавіруса.

У людей, які перенесли SARS, кількість антитіл в організмі, що відповідають за імунітет, досягала максимуму через два роки. Але з часом їх ставало менше, і ризик захворіти повторно збільшувався. А після MERS максимум антитіл досягався через півтора року. Причому тривалість "життя" антитіл може залежати від ступеня тяжкості симптомів.

Даних про SARS-CoV-2 поки недостатньо, щоб робити якісь точні висновки, але вчені з Німеччини та Великобританії вже готуються провести перші тести на антитіла. Результати яких, орієнтовно, будуть відомі вже в кінці квітня.

Якщо вони покажуть хороший результат, то розглядається навіть можливість, що людям з антитілами до коронавірусу будуть видавати спеціальні сертифікати, які підтверджують наявність імунітету до вірусу.

В першу чергу, за словами Супрун, будуть тестувати на антитіла медичних працівників.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Лабораторії для ПЛР-тестування встановлять в аеропортах України

субота, 11 липень 2020, 19:12

Прибулі пасажири зможуть робити ПЛР-тести в аеропорту й у разі негативного результату не проходити самоізоляцію. В аеропортах Києва та Львова буде встановлено лабораторії для ПЛР-тестування на коронавірус (COVID-19). Як повідомляє офіційний сайт презид...

Скандальній нардепці у Миколаєві дісталося "на горіхи" від ветерана АТО (відео)

субота, 11 липень 2020, 18:55

Народна обраниця звинуватила в проплаченості захисника Донецького аеропорту. Народний депутат України Анна Скороход (група «Партія «За майбутнє») звинуватила в проплаченості захисника Донецького аеропорту і депутата Миколаївської міськради Сергія Танас...