Буйство скреп: Кремль вимагає від Bloomberg вибачень за статтю про рейтинг Путіна

Згідно з проведеним у квітні опитуванням соціологічної служби ВЦИОМ, про довіру Путіну заявили 27% респондентів, це найнижчий показник за довгий час.

Посольство Росії у США вимагає від агентства Bloomberg вибачень за статтю, в якій згадується про падіння рейтингу президента Росії Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу дипломатичної установи.

Bloomberg посилається на дані опитувань соціологічної служби ВЦИОМ про довіру політикам. Згідно з проведеним у квітні опитуванням, про довіру Путіну заявили 27% респондентів, це найнижчий показник за довгий час.

Такі дані справді можна знайти на сайті ВЦИОМ. Посольство Росії стверджує, що Bloomberg «продовжує демонструвати повну неповагу до своїх читачів», оскільки «реальний рівень довіри» Путіну, за даними цієї ж соціолоічної служби, становить 67,9%.

Такі цифри теж є на сайті соціологів. Різниця пояснюється різницею в питаннях про довіру, які ставили респондентам. На пряме запитання «Чи довіряєте ви Путіну?», як стверджується, позитивно відповідають більш як 67 відсотків, а от на прохання назвати політиків, яким довіряють, прізвище Путіна в останньому опитуванні назвали тільки 27 відсотків.

Раніше саме результати так званих «відкритих опитувань» ВЦИОМ публікував щотижня. Однак незабаром після того, як рейтинг Путіна за цими опитуваннями став падати, їхня регулярна публікація припинилася.

Глава ВЦИОМ Валерій Федоров заявив, що рівень довіри до Путіна становить 67–68 відсотків, а його електоральний рейтинг зараз не вимірюють, тому що до виборів далеко, і неясно, хто на них балотуватиметься.

За даними квітневого опитування іншої соціологічної служби, «Левада-центру», рейтинг схвалення діяльності президента Росії Володимира Путіна в квітні впав до історичного мінімуму. Схвалюють діяльність глави держави 59% респондентів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Серйозно порушили дистанцію: У харківському метро парочка влаштувала гарячі розваги (відео)

п’ятниця, 3 липень 2020, 1:00

Дві жінки були в захисних масках на обличчі, а чоловік, який сидів поруч, був дуже задоволений спостерігати за подіями. В метро Харкова пара з двох жінок вирішила влаштувати гарячі розваги. Подружки вирішили імітувати статевий акт прямо на очах у людей...

Хіти тижня. "Парад Победы в Москве: дефиле дефективного металлолома", - Злий Одесит

п’ятниця, 3 липень 2020, 0:35

Таке масштабне дійство, як парад Перемоги, покликане продемонструвати міць і непереможність російської зброї, рік від року стає більшою мірою демонстрацією її технічної неготовності до протистояння з потенційним противником. Про це у своєму блозі пише ...