"Буйство скреп": На Красній площі в Москві дітей урочисто приймали у піонери (фото)

19 травня з нагоди 97-ї річниці створення Всесоюзної піонерської організації Комуністична партія Росії організувала прийняття школярів у піонери.

Біля Мавзолею виступали юні гімнастки, співав піонерський хор, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

На знімках фотоагентства ЕРА видно, що дітям роздали символіку радянської піонерської організації, портрети Йосипа Сталіна і Георгія Жукова, "георгіївські" стрічки. Галстуки пов'язували функціонери КПРФ на чолі з лідером політсили Геннадієм Зюгановим.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Дослідники з'ясували, яка їжа скорочує людям життя

п’ятниця, 10 липень 2020, 11:59

Раціон багато в чому впливає на здоров'я і самопочуття. Тому вибору продуктів потрібно приділяти підвищену увагу. Нещодавно дослідники з'ясували, яка їжа може бути шкідливою для здоров'я, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Предста...

"Крим, Amazon і розруха, або Що залишилося на півострові від найбільших світових сервісів", - ЗМІ

п’ятниця, 10 липень 2020, 11:46

Більшість онлайн-сервісів пішли з Криму, і жителі півострова змушені користуватися послугами посередників. "По данным Минфина США, в период с 15 ноября 2011 г. по 18 октября 2018 г. люди, находившиеся в Крыму, Сирии и Иране, размещали на Amazon заказы ...