"Чеченці пам’ятають образи", - Кадиров про убитих в Європі опозиційних російських блогерів

Чоловіки неодноразово згадували у своїх відео Кадирова та обговорювали ситуацію на Кавказі.

Лідер Чечні Рамзан Кадиров прокоментував нові убивства місцевих опозиційних блогерів на території Європи. Про це він написав у Telegram. При цьому у злочинах він звинуватив «спецслужби, які працюють проти Росії», передають Патріоти України.

Мова про Маміхана Умарова («Анзор з Австрії»), якого вбили 4 липня в Австрії, та Імрана Алієва («Мансур Старий»), що загинув 30 січня в готелі Франції. В обох злочинах правоохоронні органи підозрюють вихідців з Чечні.

Чоловіки неодноразово згадували у своїх відео Кадирова та обговорювали ситуацію на Кавказі. Кадиров вважає, що вони та інші опозиціонери «заробляють на ідеї псевдопатріотизму», й «стали та стануть жертвами спецслужб, що працюють проти Росії, зокрема, проти мене».

Кадиров стверджує, що спецслужби знають, що для вихідців з Чечні неприйнятні образи, матюки та брехня, «і чеченці згадують образи навіть 10 років потому». «Пам’ятайте, що ще навіть до нашого запиту, від вас позбудуться як від розхідного матеріалу. Це повинна розуміти кожна людина зі здоровим глуздом, перш ніж погодитися на участь у проектах спецслужб. Не ставайте ляльками, турбуйтеся про родини. Інакше та ж участь чекає й вас, а звинуватять Кадирова і його команду», – заявив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Страшні відсотки": Як президент України на іпотеку "попав"

п’ятниця, 14 серпень 2020, 7:24

За його словами, українці повинні мати можливість придбати житло в кредит під доступні відсотки – хоча б під 10% річних. Президент України Володимир Зеленський розповів про свій минулий складний досвід з іпотекою на квартиру. За його словами, тоді були...

"Недалекий Путін і одні ідіоти при владі", - Губерман про Росію

п’ятниця, 14 серпень 2020, 7:10

Для Путіна російського народу просто не існує. Російський і ізраїльський поет Ігор Губерман вважає, що у владі в Росії перебувають одні "ідіоти", а сам лідер країни Володимир Путіна – "недалека людина", передають Патріоти України з посиланням на Гордон...