Через коронавірус азербайджанці зі всього світу відкрили двері своїх будинків для співвітчизників

Багато людей дізналися про припинення авіасполучення в останній момент, перебуваючи в аеропорту, не маючи часу і, можливо, фінансових засобів для оперативного пошуку нового житла.

На тлі вируючого у Європі коронавірусу громадяни Азербайджану зі всього світу пропонують допомогу своїм співвітчизникам, які не можуть повернутися додому через припинене авіасполучення, передають Патріоти України з посиланням на азербайджанські ЗМІ.

Багато людей дізналися про припинення авіасполучення в останній момент, перебуваючи в аеропорту, не маючи часу і, можливо, фінансових засобів для оперативного пошуку нового житла. У зв’язку з цим багато азербайджанців, які мають квартири у Європі, почали активно пропонувати свою допомогу в соцмережах. Зокрема, вони пропонують безоплатно прихистити у себе земляків.

Відзначимо, що в Азербайджані коронавірусом заразилися 25 осіб. Вісімнадцять “активних” заражених коронавірусом знаходяться під суворим контролем в спеціальному медзакладі, приймаються необхідні заходи по лікуванню.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...