Через коронавірус наклала на себе руки відома дзюдоїстка

Карантин порушив режимний спосіб життя спортсменки, чого вона пережити не змогла.

Ілона Лукассен

23-річна нідерландська дзюдоїстка Ілона Лукассен наклала на себе руки через депресію, викликану коронавірусом. Мати спортсменки розповіла, що карантин порушив режимний спосіб життя дочки, чого вона пережити не змогла, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

В середині квітня Ілона опублікувала в Instagram фото зі своїми друзями-дзюдоїстка і зізнавалася, що дуже сумує за ним. "Сподіваюся, ми скоро зможемо зробити це знову", - говорилося в підписі до фотографії.
Дівчина страждала від синдрому дефіциту уваги і гіперактивності, але це не заважало їй успішно займатися спортом. Проте під час пандемії проблеми дзюдоїстки вилізли назовні. Але ніхто не помітив, що дівчина поступово впадає в депресію.
"Це повинно стати для нас уроком. Ми повинні приділяти більше уваги втраті колишнього способу життя молодими людьми за часів пандемії. Ілона померла не від коронавіруса, а через коронавірус", - журиться мати спортсменки.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...