Через коронавірус під загрозою опинився знаменитий Сорочинський ярмарок

На думку посадовця, проведення заходу несе велику загрозу здоров’ю жителів регіону.

Проведення Сорочинського ярмарку в Полтавській області опинилося під загрозою через пандемію коронавірусу (COVID-19). Як повідомляється на офіційному сайті Полтавської облдержадміністрації, про це заявив на брифінгу перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін, передають Патріоти України.

"Не можу сказати, буде ярмарок чи ні. Щотижня проводимо засідання регіональної комісії ТЕБ і НС, на яких ухвалюємо рішення щодо ситуації з коронавірусом", – розповів він.

На думку посадовця, проведення заходу несе велику загрозу здоров’ю жителів регіону. "У нас немає внутрішньообласного розповсюдження інфекції. А на ярмарок приїдуть люди з інших регіонів. Тож є певні ризики", – пояснив Лунін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...