Через отруєння Навального у Німеччині закликають згорнути "Північний потік-2"

Це "єдина мова, яку розуміє Путін"...

У Німеччині впливові політики закликали до економічних кроків проти Росії, у тому числі щодо "Північного потоку-2", у зв’язку з отруєнням російського опозиціонера Алєксєя Навального, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Норберт Рьоттген, голова парламентського комітету із закордонних справ Німеччини, що представляє ХДС - правлячу партію Ангели Меркель, зазначив, що реакція Німеччини має включати і сферу торгівлі газом, тому що це "єдина мова, яку розуміє Путін".

Про це він сказав в ефірі Deutschlandfunk, відповідаючи на питання, як бути з "Північним потоком-2" після останніх подій. "Ми маємо вдатися до жорстких кроків, ми маємо відповісти єдиною мовою, яку Путін розуміє - у сфері продажу газу", - зазначив він.

Голова Мюнхенської безпекової конференції Вольфганг Ішингер, один з найвпливовіших німецьких дипломатів, заявив що після отруєння російського опозиціонера Алексєя Навального таких кроків як вислання дипломатів може бути недостатньо. "Якщо ми разом з партнерами хочемо дати Москві чіткий сигнал, це має торкнутися й економічних відносин. І це означає, що "Північний потік-2" не має лишитися поза увагою", - зазначив Ішингер.

Водночас повний бойкот, на його думку, також недоречний. "Ми не можемо спорудити стіну між Заходом та Росією, це було б занадто. Але є помірніші заходи - щось посередині між дипломатичними кроками і тотальним бойкотом", - уточнив дипломат.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...