"Через рік Зайцевій можуть змінити вирок на умовний термін", - юрист

Скандально відому Олену Зайцеву, яка в жовтні 2017 року збила насмерть 6 людей на вулиці Сумській в Харкові, поки що не випустять за УДЗ, як клопочеться її адвокат.

Олена Зайцева

Про це повідомив юрист Ростислав Кравець, передають Патріоти України з посиланням на ГолосUA.

«Це нормальна робота адвокатів. Будь-який адвокат звертався б з відповідним клопотанням про зміну вироку на більш м'який, на умовно-дострокове звільнення, умовний термін. Але я не думаю, що в найближчий рік-півтора - і адвокати, і сама Зайцева це розуміють, - щось станеться. Я думаю, що зміна вироку і умовно-дострокове звільнення можливі будуть через рік-півтора, не раніше», - упевнений експерт.

Юрист підкреслив, що за час ув'язнення Зайцевої на сумнозвісному перехресті на Сумській навряд чи щось змінили, і це - проблема. «Тут питання не стільки в покаранні, скільки в припиненні того, щоб це не повторилося. Якщо приїхати до Харкова на те перехрестя - там щось змінилося? Там поміняли карту руху, щоб не повторилася ця історія? Питання не в мажорах і покаранні, питання в тому, щоб це не повторилося», - резюмував експерт.

Нагадаємо, адвокат наполягає на умовному терміні для Зайцевої.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Китайнаш: Про плани Путіна напасти на Піднебесну

четвер, 22 серпень 2019, 23:05

Кровожерливі російські генерали не можуть «задовольнитися» планами нападу на Україну та інші країни пострадянського простору. «Плацдармом для наступления послужат приграничные к Китаю территории Монголии, требующей от Пекина вернуть ряд спорных земель....

Посібник терористів, через якого вбили десять українських бійців, за рік може вийти на волю

четвер, 22 серпень 2019, 22:58

Бутрименка взагалі засудили за фінансування тероризму. Справа сепаратиста Миколи Бутрименка: слідчі вважають саме через нього 2014-го загинуло 10 українських спецпризначенців. Бутрименко привів до хати, де перебували українські захисники, бойовиків. І ...