Через таємничі підземні поштовхи в окупованій Макіївці обвалилося перекриття в житловому будинку

За словами місцевих жителів, поштовхи надалі тривають, й вони бояться, що постраждають інші будинки.

У селищі Об'єднане, що перебуває в складі тимчасово непідконтрольної українському уряду місті Макіївка (Донецька область), через безперервні підземні вибухи та викликані ними землетруси в неділю, 10 листопада 2019 року, сталося серйозне пошкодження один з житлових будинків. Про це в соціальних мережах повідомляють очевидці, передають Патріоти України.

"Терміново приїхало МНС, в якомусь з будинків впало перекриття", - пишуть макіївчани.

За словами місцевих жителів, поштовхи надалі тривають, й вони бояться, що постраждають інші будинки. "З такими темпами, незабаром усі будинки заваляться", - зазначають учасники обговорень.

При цьому близько 10:00 за Києвом був черговий поштовх. Можливо, він і спровокував руйнування. Поштовх був сильним, резонанс від нього був досить великим. "10:00 - поштовх. Й будинок як холодець довго гойдався. Резонанс від струсів збільшується. 49 квартал", - написали коментатори.

Довідка

Цієї осені в межах Макіївки стали дуже відчутними регулярні підземні поштовхи. Через це страждають будівлі, падають меблі, а населення перебуває в паніці.

Представники російських загарбників не називають причини подібного явища. За словами ж ватажка терористичної організації "ДНР" Дениса Пушиліна, для остаточних висновків "бракує даних, бракує свідчень".

8 листопада він відправив на 2-тижневе проживання до Макіївки трьох своїх "посадовців" - "депутата" "народної ради" Валерія Скороходова, "заввідділом" управління геомеханическими і технологічними процесами РАНІМІ ("Республіканського" академічного науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту гірничої геології, геомеханіки, геофізики і маркшейдерської справи) Миколу Лобкова, який очолив спеціальну комісію зі встановлення причини підземних поштовхів в Макіївці, та "керівник" "державного комітету гірського і технічного нагляду" Володимир Цимбаленка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Надолужити згаяне? - Нардепи пропонують дозволити навчання у школі більше одного разу в житті

п’ятниця, 10 липень 2020, 18:36

Згідно з чинним законодавством гарантується безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти на кожному її рівні за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів один раз протягом життя. Група депутатів із парламентської фракції "Європейська солі...

Хіти тижня. Розмір має значення: Вчені шокували відкриттям щодо тривалості життя

п’ятниця, 10 липень 2020, 18:30

На думку вчених, жінки з 38 і чоловіки з 42 розміром ноги здатні дожити в середньому до 84 і 82 років відповідно. Дослідники Кембріджського університету заявили, що розмір ноги може бути пов'язаний з тривалістю життя людини. До такого висновку вони при...