Через тиск на українську владу: У Конгресі США оприлюднили конституційні підстави для імпічменту Трампа

Голова комітету з питань юстиції, демократ Джеррольд Надлер наголосив, що імпічмент - єдиний шлях, щоб притягнути Трампа до відповідальності за його поведінку.

Демократи в Палаті представників оприлюднили доповідь про конституційні підстави для імпічменту нинішнього президента Сполучених Штатів Дональда Трампа через тиск на українську владу. Представники Демократичної партії в комітеті з питань юстиції Палати представників Конгресу США оприлюднили в суботу, 7 грудня, доповідь про конституційні та історичні підстави для імпічменту президента США Дональда Трампа, передають Патріоти України з посиланням на DW.

В оприлюдненому документі на 55 сторінках члени Демпартії назвали ті конституційні підстави, до яких вони можуть прив'язати пункти імпічменту Трампа. У доповіді, зокрема, зазначається: "Імпічмент - остання конституційна відповідь президенту, який неправильно уявляє себе монархом".

Голова комітету з питань юстиції, демократ Джеррольд Надлер наголосив, що імпічмент - єдиний шлях, щоб притягнути Трампа до відповідальності за його поведінку. "Президент Трамп зловживав своєю владою, зрадив інтереси нашої національної безпеки і завдав шкоди нашим виборам, і все це - заради власної вигоди", - заявив Надлер, цитує агентство новин Reuters.

"Конституція має лише один правовий засіб у відповідь на його протиправну поведінку - імпічмент", - додав конгресмен-демократ.

Доповідь складено за зразком аналогічних документів, представлених у 1974 і 1988 роках під час розслідувань щодо імпічменту президентів Річарда Ніксона і Білла Клінтона, зазначає агентство новин dpa.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Вихідні по-президентськи: У мережі опублікували фото Олександра Лукашенка з рідного села

субота, 25 січень 2020, 18:49

Малою батьківщиною Лукашенко є агромістечко Олександрія в Могильовській області. «Знімок зроблений просто посеред села, доступ місцевим жителям там не закритий», – йдеться у підписі до фото. . У повідомленні також наголошується, що Лукашенка бачили на...

Йшов пішки на підконтрольну Україні територію: На Донбасі знайдено чоловіка, який страждає розладом пам'яті

субота, 25 січень 2020, 18:36

Документів чоловік при собі не мав. Документів чоловік при собі не мав. «Чоловік представляється Ларіним Миколою Мінаевичем, 31.12.1941 р.н.. За його словами, він живе в м. Молодогвардійськ (ОРЛО) в гуртожитку № 6 по вул. Молодіжна, д. 9 і прямував піш...