Військовослужбовця строкової служби в/ч А3880, яка дислокується на Одещині, госпіталізували з інсультом, передають Патріоти України з посиланням на 33 канал.
Товариші по службі кажуть, що це стало наслідком «виховної роботи», проведеної з солдатами командуванням частини.
Одного дня п’ятеро строковиків цієї частину самовільно її покинули. Наступного ранку, приблизно о сьомій годині, одного воїна затримали в нетверезому стані недалеко від розташування частини. Решту знайшли трохи пізніше. До адміністративної відповідальності у результаті солдатів не залучили, але командування вирішило покарати їх по-своєму. А заодно і тих, хто не був в самоволці, тобто законослухняних військовослужбовців. Офіцери підрозділу нібито наказали підлеглим скласти цивільний одяг і знищили його, порізавши ножицями.
– «Виховні заходи» почалися з багатогодинної стройової підготовки на плацу і продовжилися в казармі, де солдатів змусили кілька годин займатися фізичними вправами, — розповідають наші джерела. — Один строковик, вінничанин, 2000 р. народження, втратив свідомість. На наступний ранок його доправили в Одеський військовий госпіталь, де поставили діагноз «інсульт». Хлопець перебуває там до сих пір. У потерпілого стався крововилив в мозок. Він знепритомнів, лежить в неврології, його не били, а просто заганяли — змушували марширувати і бігати по плацу на спеці і сонці. Він був важкий, але зараз вже поступово відходить. З ним в палаті лежить дядько-атовець — допомагає йому. Для госпіталізованого солдата гроші збирали волонтери.
У офіцерів частини своя версія того, що сталося. Вони стверджують, що самоволки не було — просто, мовляв, група строковиків влаштувала пиятику. Коли про це дізнались, особовий склад вивели з казарм і кожного перевірили на предмет алкогольного сп’яніння. У кого були ознаки — відправили на медичний огляд. Заперечують офіцери і те, що солдатів «виховували» багатогодинним ходінням по розпеченому плацу. Що стосується госпіталізованого, то він, за словами офіцерів, у Вінниці займався єдиноборствами і отримував травми голови, тобто інсульт не пов’язаний з його службою.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...