Черговий фейк від кремлеботів: Російські пропаганд*ни перебрехали історію з благородним вчинком 99-річного британського ветерана (фото, відео)

За ініціативи ветерана було зібрано 12 млн фунтів на допомогу медикам, які борються з пандемією коронавіруса.

Британський ветеран Другої Світової війни Том Мур пообіцяв 100 раз обійти свій двір. Для людини в його віці - це дуже нелегке завдання. Але таким чином ветеран вирішив привернути увагу до проблем в британській медицині і закликати співгромадян матеріально допомогти їх вирішенню. І мета була досягнута: британці зібрали значну суму, яка напевно допомогла врятувати безліч життів і повернути здоров'я багатьом людям. Однак російські пропагандисти видали в ефір фейкову інформацію про те, що ветеран нібито збирав гроші на святкування Дня Перемоги. Тобто, таким чином спробували переконати своїх глядачів, що "побєдобєсіє" - не тільки російське явище, передають Патріоти України.

Блогер з ніком Проф. Преображенський, що вказав цю жахливу брехню пропагандистів, написав в Тwitter, що люди, які видали в ефір таку нісенітницю про шляхетний вчинок ветерана, або навмисно збрехали, чи не знали (або по дурості не зрозуміли), що відбулося насправді. Блогер зазначає, що він не виключає правдивості версії про незнання і дурість, але все ж вважає, що куди правдоподібніша версія про навмисну брехню і найчистішу геббельсівщину.

"Завтра они будут говорить, что солнце взошло в ознаменовании 75-летнего юбилея Парада Победы" "Редкостные и***ты", "Очередное дно пробито", "Гнать ф**ло - основная задача со***рных российских СМИ, включая ТВ", "Какой позор" "Полнейший треш. Этого дедушку показывали почти каждый день по ТВ в Британии и вообще ни слова о войне и СССР", "Фашистов не победили, они в кремле сидели и сидят",- пишуть в коментарях під відео.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...

На мільйонному хабарі затримали столичного нотаріуса (фото)

субота, 5 грудень 2020, 14:18

Загальна сума мзди в еквіваленті національної валюти - майже 1 млн 200 тис. грн. Нацполіція затримала нотаріуса Київського міського округу на мільйонному хабарі. Гроші нотаріус і посередник вимагали за сприяння в безперешкодній державній реєстрації пра...