Черговий фейк від кремлеботів: Російські пропаганд*ни перебрехали історію з благородним вчинком 99-річного британського ветерана (фото, відео)

За ініціативи ветерана було зібрано 12 млн фунтів на допомогу медикам, які борються з пандемією коронавіруса.

Британський ветеран Другої Світової війни Том Мур пообіцяв 100 раз обійти свій двір. Для людини в його віці - це дуже нелегке завдання. Але таким чином ветеран вирішив привернути увагу до проблем в британській медицині і закликати співгромадян матеріально допомогти їх вирішенню. І мета була досягнута: британці зібрали значну суму, яка напевно допомогла врятувати безліч життів і повернути здоров'я багатьом людям. Однак російські пропагандисти видали в ефір фейкову інформацію про те, що ветеран нібито збирав гроші на святкування Дня Перемоги. Тобто, таким чином спробували переконати своїх глядачів, що "побєдобєсіє" - не тільки російське явище, передають Патріоти України.

Блогер з ніком Проф. Преображенський, що вказав цю жахливу брехню пропагандистів, написав в Тwitter, що люди, які видали в ефір таку нісенітницю про шляхетний вчинок ветерана, або навмисно збрехали, чи не знали (або по дурості не зрозуміли), що відбулося насправді. Блогер зазначає, що він не виключає правдивості версії про незнання і дурість, але все ж вважає, що куди правдоподібніша версія про навмисну брехню і найчистішу геббельсівщину.

"Завтра они будут говорить, что солнце взошло в ознаменовании 75-летнего юбилея Парада Победы" "Редкостные и***ты", "Очередное дно пробито", "Гнать ф**ло - основная задача со***рных российских СМИ, включая ТВ", "Какой позор" "Полнейший треш. Этого дедушку показывали почти каждый день по ТВ в Британии и вообще ни слова о войне и СССР", "Фашистов не победили, они в кремле сидели и сидят",- пишуть в коментарях під відео.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Батьківщина" Тимошенко відверто здивувала: Як Рада голосувала щодо продовження заборони російських соцмереж в Україні

четвер, 13 травень 2021, 19:30

Верховна Рада рекомендувала Раді національної безпеки і оборони продовжити заборону в Україні низки російських онлайн-ресурсів та соціальних мереж. На позачерговому засіданні у середу ввечері за постанову про продовження строку застосування персональни...

Незвичайний, але прибутковий бізнес: Китаєць розлучає багатих чоловіків з коханками і повертає їх дружинам

четвер, 13 травень 2021, 19:09

Спочатку він працював один, але зараз у нього є команда з восьми чоловік. 31-річний житель Китаю Сяо Шен обзавівся одним з найбільш незвичайних занять в світі: він розлучає одружених чоловіків з коханками і повертає їх назад до дружин, передають Патріо...