Черговий "пшик" недоімперії: На Росії визнали ваду секретної зброї Путіна

«Циркон» або 3M22 - російська гіперзвукова протикорабельна крилата ракета, якою Путін неодноразово лякав Пентагон.

Ракета "Циркон"

У Росії засумнівалися в можливості гіперзвукових ракет "Циркон" точно відстрілятися з кораблів, особливо підводних човнів. Зокрема, про це пише військовий експерт Максим Климов, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

За його словами, високі швидкості руху тіла в атмосфері формують навколо нього оболонку плазми. "Відповідно, робота класичних головок самонаведення і засобів зв'язку неможлива. Рішення тут може бути тільки два: або знижувати швидкість (після чого наш боєприпас стає просто надзвуковим з високими значеннями числа М), або якимось способом забезпечити "виведення за плазму" антен зв'язку і наведення", – пояснив він.

На думку Климова, найкращим носієм "Цирконів" є літак.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.