Черговий скандал у королевській родині: Єлизавета II заборонила вагітніти Кейт Міддлтон і Меган Маркл

Королева встановила свої правила і хоче, щоб їх дотримувалися.

Меган Маркл і Кейт Міддлтон

Меган Маркл і Кейт Міддлтон не мають права вагітніти одночасно, оскільки це заборонено протоколом. Такі правила встановила Єлизавета II. Про те, як плануються діти в королівській родині, розповів експерт, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

На даний момент безліч букмекерів ставлять на те, що в наступному році і Кейт Міддлтон і Меган Маркл оголосять про свої вагітності. Однак експерт стверджує, що таке навряд чи можливо за наявності протоколу.

В документі зазначено, як повинні анонсуватися важливі дати в сім'ї монархів. Це означає, що одна урочиста подія не повинна затьмарювати інше. При цьому дотримується порядок старшинства.

Оскільки Меган Маркл відносно недавно народила дитину, то наступна буде за Кейт Міддлтон. Хоча експерт Кеті Ніколл нагадує, як Маркл досить часто порушує правила і цього разу може статися так само.

Інші публікації автора

53 тисячі! Комунальники шокували українку "космічною" платіжкою

понеділок, 24 лютий 2020, 13:59

Жінці нарахували в 26 разів більше, ніж вона спожила. У Києві мешканка міста отримала платіжку за січень на суму в 53 тисячі гривень. Про це повідомляється на сторінці dtp.kiev.ua в Instagram, передають Патріоти України. За перший місяць 2020 року їй н...

У мережу злили фото російських офіцерів, які розв'язали війну на Донбасі

понеділок, 24 лютий 2020, 13:47

У перші місяці війни на Донбасі у 2014 році до окупації українських міст було залучено три елітні російські військові підрозділи, які на 95% складалися з громадян країни-агресорки. Сформований в Росії навесні 2014 року загін зайшов на територію України...