Червонокнижну змію врятували з дерева у центрі Івано-Франківська

Виявилося, що це неотруйний полоз жовточеревий, якого вважають найбільшою змією в Європі.

Про подію повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, передають Патріоти України.

"У суботу, 1 серпня, о 19.50 годині в Івано-Франківську на вулиці Шевченка на території приватного господарства на дереві виявлено та з висоти близько 4 метри знято змію з родини полозових.

В подальшому плазуна передано серпентологу ГС "Української екологічної природозахисної спілки "Орден саламандри", - пише місцеве видання Бліц-Інфо.

Полоз жовточеревий – близький родич вужа, вважається найбільшою змією Європи. Його довжина може сягати двох метрів. Поширений переважно у степових районах, але, як виявилось, вже встиг розширити ареал проживання. Живиться переважно дрібними гризунами, тому дуже корисний для людей. Занесений до Червоної книги України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...