Четвертий рейх хайпує: Путін в Ізраїлі поставив в один ряд антисемітизм та русофобію

При цьому російський голова не став уточнювати, в чому саме полягає русофобія.

Президент РФ Володимир Путін під час відкриття пам’ятника “Свічка пам’яті”, присвяченого героям оборони Ленінграда, поставив в один ряд антисемітизм та русофобію, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Путін заявив, що в Ізраїлі живуть майже 1,3 тисячі учасників блокади і тут поважають героїв. “Тут, як і в Росії, розуміють значущість уроків Другої світової війни, не дають світу забути, до чого призводить національний егоїзм, розбрат, сприяння будь-яким формам шовінізму, антисемітизму і русофобії”, – заявив Путін.

При цьому російський голова не став уточнювати, в чому саме полягає русофобія.

Пізніше глава РФ виголосив ще одну промову, нагадавши про вирішальний внесок Радянського Союзу в перемогу над нацистською Німеччиною та 27 мільйонів жертв громадян СРСР.

Також Володимир Путін звернувся до країн, які є постійними членами Ради безпеки ООН із закликом провести спеціальну зустріч, присвячену миру на всій планеті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Санжари" по-румунськи: У сусідній країні почалися протести через евакуацію людей з Італії

понеділок, 24 лютий 2020, 18:48

Влада Румунії вирішила екстрено повернути своїх громадян з-за кордону через поширення епідемії коронавируса в Італії. Слідом за Україною в інших країнах континентальної Європи (включаючи членів Європейського Союзу) також почалися масові акції протесту ...

"На даному етапі причин для занепокоєння немає", - експерт про те, як вдарить коронавірус по заробітчанах і економіці України

понеділок, 24 лютий 2020, 18:37

На думку фахівця, ситуацію з можливим впливом епідемії коронавируса на економіку України можна оцінити цілком однозначно. Політичний і економічний експерт Тарас Загородній розповів про те, як епідемія китайського коронавируса може вплинути на економіку...