Чому католики відзначають Великдень на місяць раніше: Роз'яснення ПЦУ

В 2021 році католицький Великдень відзначається 4 квітня, а православний - 2 травня.

Для віруючих католицької і православної церкви день святкування Пасхи залежить від дати першого весняного повного місяця. Про це розповів ієрарх Православної церкви України Євстратій Зоря, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

"Різниця в даті святкування Великодня католиків і православних пояснюється тим, від якої дати відраховується перший повний місяць", - сказав священнослужитель.
Євстратій пояснив, що православні ведуть відлік дня святкування Пасхи від дати рівнодення за юліанським календарем. А католики і протестанти обчислюють день астрономічного рівнодення. Звідси і різниця між двома датами в тридцять днів.
"І тому десь раз в п'ять років дати святкування збігаються, іноді різниця у святкуванні становить тиждень, а іноді така велика різниця фактично на місяць", - додав він.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Дуже спокуслива лялечка": Міс Україна без білизни продемонструвала свої принади крупним планом (фото)

вівторок, 19 жовтень 2021, 3:00

Українська похвалилася досконалими формами в пікантній фотосесії. Українська модель переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Леоніла Гузь похвалилася шикарним бюстом у фотосесії фотографу Andrew White. Леоніла Гузь позувала топлес і без білизни в незвичай...

З архіву ПУ. "Камни с неба": "Ми ж люди, що ви з нами робите, зупиніться!" - мешканка Криму до "влади"

понеділок, 18 жовтень 2021, 16:00

Кримчани не розуміють, чому з моменту "возвращения в родную гавань" "влада" нічого не робить для розвитку півострова, і з кожним роком в Криму якість життя людей тільки погіршується. Як зазначає в Twitter блогерка RoksolanaToday & КримUA, сепаратисти д...