Чотириметровий динозавр "оселився" в Одеському зоопарку (фото)

Таку незвичайну інсталяцію створив для маленьких одеситів скульптор Сергій Вук.

В Одеському зоопарку з’явився динозавр 4 метри у висоту, 8 метрів в довжину і 2 метри в ширину, передають Патріоти України з посиланням на Культурометр.

Відомо, що динозавру відвели відкриту галявину, його можна погладити і з ним легко сфотографуватися.

Таку незвичайну інсталяцію створив для маленьких одеситів скульптор Сергій Вук. Каркас скульптури виконаний з металу, а зеленим його зробили штучні рослини.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...

З архіву ПУ. Знижує тиск і відновлює артерії: Науковці назвали корисний для здоров’я алкоголь

субота, 4 грудень 2021, 16:00

Дослідники провели контрольоване дослідження на 38 добровольцях чоловічої статі у віці 55-80 років, які помірно вживали алкоголь. Нещодавнє дослідження Університету Барселони показало, що помірне споживання "Хересу" покращує стан здоров’я: знижує артер...