Збірна України (U-20) здобула другу перемогу на молодіжному Чемпіонаті світу та достроково пробилася в 1/8 фіналу. У другому матчі на турнірі українці мінімально обіграли Катар - 1:0, передають Патріоти України.
Це принесло свої плоди на 58-й хвилині. Як і в попередньому матчі зі США гол організував тандем динамівців. Сергій Булеца м’яко навісив до штрафного, а центральний захисник Денис Попов майстерно пробив головою і знову приніс перемогу збірній України.
Таким чином, Україна набрала 6 очок після другої перемоги на турнірі та очолила групу D.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...