"Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі.

Про це у своєму відеоблозі розповіла популярна українська журналістка Яніна Соколова, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой.

Вот что он сказал в своем видео:

"Вот города, основанные при русских царях, когда эта территория была в составе России. Сумы – 1965 год, Харьков – 1656 год, Кировоград – 1754 год, Запорожья, как Александровск – 1770 год, Кривой Рог – 1775".

Все-все, Дима, мы твою логику поняли. А теперь давайте поговорим о городах, основанных с благоволения Киевской Руси. Москва, основана в 1147 году великим киевским князем Юрием Долгоруким. Ярославль, основан в 1010 году великим киевским князем Ярославом Мудрым. Владимир основан в 990-м году великим князем… Догадайтесь каким?

Этот список можно продолжать очень долго и вписать даже золотое кольцо.

Вы это зачем говорили? Затем, что все города, основанные русскими царями, принадлежат России? Получается, что все города, основанные киевскими князьями, принадлежат Киевской Руси. Поэтому у меня есть предложение – переименовать Украину в Киевскую Русь. Тогда отпадут все эти ваши: вас не существовало, верните Новороссию, Ленинвассоздал и мы заживем дружно и счастливо, вместе со своим любимым младшем братом.

Стоит ли Украине изменить название на Киевскую Русь, чтобы один сосед с востока ох*ел?"


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Маляр з автосервісу: РосЗМІ ідентифікували "двійника" Зеленського, якого помітили у московському метро (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 20:29

Чоловік родом з Узбекистану, і про те, хто такий Володимир Зеленський, не мав жодного поняття. Особу чоловіка, який прославився в мережі завдяки своїй схожості з президентом України Володимиром Зеленським, змогли з'ясувати російські ЗМІ. Інтерв'ю з дві...

Проголосованого Радою замало: "ДНР" вимагає від Києва погодити закон про амністію

субота, 19 жовтень 2019, 20:17

У терористичній "ДНР" заявили, що прописана в Мінських угодах амністія для учасників подій 2014 року на Донбасі "їх не влаштовує". За словами так званої "обмудсвумен" Дар'ї Морозової, законодавство щодо зняття покарань зі злочинців з ними не було узгод...