Чужих дітей не буває: Благаю вас, давайте врятуємо Настю, - волонтер

Відома волонтер Наталя Юсупова просить всіх небайдужих українців допомогти врятувати дівчинку Настю, у якій пухлина головного мозку.

Фото: Facebook

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Facebook волонтерки.

"Люди, дуже потрібна наша спільна допомога! У дівчинки з Волині пухлина головного мозку, це страшна хвороба. Я побачила фото і просто в ступорі, не дай Бог таке комусь, вона ще зовсім дитина!" - написала Натая Юсупова.

Гроші були зібрані на термінову операцію за кордоном, але в останній момент лікарі дали ще один рахунок на 17 тис. євро!

"На збір є один день! Операція потрібна терміново! Благаю вас, давайте врятуємо дитину, чужих дітей не буває! Допоможіть, будь ласка!" - закликала Юсупова. Інформація перевірена. Цією сім'єю займається відомий волонтер Наталя Попова. Реквізити для допомоги: Приватбанк - 4149 4996 4811 1977 - Абрамчук Сергій (тато Насті).

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...