Дана інформація прозвучала в звіті, складеному представниками платформи OLX за результатами проведеного дослідження, передають Патріоти України.
У ньому говориться, що 38% українських трудових мігрантів зазвичай їдуть за кордон всього на кілька місяців. В основному вони перебувають в іншій країні не більше, ніж три місяці.
У свою чергу, 12% українських громадян бажають назавжди залишитися в країні, в яку виїхали на роботу. Переважно в дану категорію входять чоловіки у віці від 26 років.
Що стосується їх сімейного стану, то в основному у них є дружини. Однак заводити дітей ці чоловіки не поспішають, бажаючи обзавестися потомством в більш економічно розвиненій країні.
Якщо ж говорити про їхнє життя на території України, то дана категорія людей має вищу освіту і працює на досить престижній і високооплачуваній роботі.
Характеризуючи більшість українських заробітчан, можна сказати, що вони переважно є вихідцями з районних центрів. Освіта цих трудових мігрантів не перевищує професійно-технічну. Для них робота за кордоном - це лише тимчасове явище заради отримання певної суми грошей.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...