"Чи відступить коронавірус влітку" - Комаровський (відео)

Висока температура дає шанс...

Відомий педіатр Євген Комаровський заявив, що COVID-19 менш активно поширювався в країнах з більш теплим і вологим кліматом, передають Патріоти України.
«Висока температура дає шанс - ультрафіолет, менше одягу, підвищення температури дверних ручок та інших повехонь, інтенсивніший повітрообмін - він теж знижує небезпеку захворювання, оскільки відкриті вікна ... В країнах з великою кількістю випадків - Італія, Іран, Південна Корея - на момент спалаху температура була від 3 до 10 градусів. А країни з більш теплим і вологим кліматом, наприклад, Сінгапур, Малайзія, Таїланд, продемонстрували набагато нижчі темпи зростання», - сказав доктор Комаровський.

На відео з 17:22:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.