"Чим більше молодих людей ми витягнемо з ОРДЛО, тим менше їх буде воювати проти України", - Казанський

Журналіст вважає абсолютно правильним скасування ЗНО для студентів з ОРДЛО.

Дивно, що цей крок викликав таку палку дискусію, адже очевидно, що він направлений на роботу з молоддю з наших окупованих територій. І якщо не працювати з молодими людьми, то з ким там працювати взагалі? - пише у своєму блозі журналіст і блогер, представник окупованих територій в Тристоронній контактній групі в Мінську Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Розумію, що комусь пільги для людей з ОРДЛО здаються несправедливими по відношенню до інших людей, які не мають пільг. Але це робиться не для того, щоб когось дискримінувати. Буває так, що державі доводиться за рахунок одних своїх громадян допомогти іншим, щоб у підсумку виграли усі. У даному випадку результат не буде миттєвим, але успішні народи якраз і відрізняються тим, що вміють мислити стратегічно і не живуть сьогоденням.

Якщо розглядати ситуацію суто прагматично, то стає очевидно, що чим більше молодих людей ми зараз витягнемо з ОРДЛО сюди, тим менше їх буде воювати проти України на боці ЛДНР в майбутньому. Кожен абітурієнт з ОРДЛО – це мінус один "громадянин ЛДНР". Відповідно – менші втрати для України.

Звісно, хтось може повернутися назад, отримавши диплом тут, але таких буде меншість. Просто тому, що це не має сенсу. Для ОРДЛО український диплом не потрібен, там вистачить і фейкового диплома ЛДНР. Отже не має сенсу їхати вчитися на підконтрольну територію, якщо плануєш далі жити та працювати в Алчевську.

Молоде покоління – це ті люди, за яких і треба перед усім боротися в ОРДЛО. Пенсіонерів вже не виправити. А молодь рятувати потрібно! Навіть тих, в кого батьки "сєпари", бо існує безліч прикладів, коли в асоціальних батьків є цілком нормальні, адекватні діти. І для того, щоб залучити молодь на свій бік, в України є всі інструменти.

Я зараз навіть не про політику. Просто уявіть собі молоду людину з Донецька, якій 16 або 17. Вона не пам’ятає життя без комендантської години. Не зустрічала світанок. Не бачила літака в небі над своїм містом. Навіть у KFC не була. Від переїзду до неокупованого українського мегаполісу у такої людини будуть лише позитивні враження, і навіть наша не надто розвинута держава може показатися раєм після реалій бандитської резервації.

Впевнений, що треба усіляко заохочувати людей вибиратися з ОРДЛО на підконтрольну територію і допомагати тим нашим громадянам, які цього хочуть. Якщо не можемо звільнити ту територію силою, треба рятувати людей звідти."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Атлантида": Тріумф українського кіно викликав істерику кремлівських пропаганд*нів (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 14:00

Картина Валентина Васяновича про зруйнований війною Донбас і про перемогу України над агресором у 2025 році була визнана найкращою роботою в спеціальній конкурсній програмі "Горизонти". Скандальні російські пропагандисти Ольга Скабєєва і Євген Попов ви...

"Я дуже любила український Крим і не приїжджаю в "російський", - російська телеведуча (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 11:55

Чеховій у 2017 році заборонили в'їзд в Україну через гастролі на окупованому Донбасі. Російська телеведуча Анфіса Чехова зізналася, що є аполітичною і не ризикує відвідувати окупований Крим, щоб не отримати ще одну заборону. В інтерв'ю YouTube-програмі...